Voorzitter Henk Moerkens voorzitter@avflevodelta.nl
Secretaris Johan Simmelink secretaris@avflevodelta.nl
Penningmeester Koert van der Kooij penningmeester@avflevodelta.nl
Technische commissie Wouter Schouwenaar wouterschouwenaar@live.nl
Wedstrijd organisatie vacature woc@avflevodelta.nl
Algemeen lid vacature .
Ledenadministratie Adrie en Johan Simmelink 0321-380029 ledenadministratie@avflevodelta.nl
Vertrouwenscontactpersoon Petra Wilbrink vertrouwenscontact@avflevodelta.nl

Wedstrijd en organisatie commissie

Coördinator Mireille Schadee 06-44158061 woc@avflevodelta.nl
Jury coördinator Allert Everts 06-34100773 a.everts@solcon.nl
Inschrijfadres baanatletiek Marjan Jonker 0321-315401 Jhhjonker@kpnmail.nl
Uitslagensecretariaat, Club- & Baanrecords John Jansen 06-44602646 johntmj@hotmail.com
Organisatie Driedorpenloop Wim van Asselt 06-34416103 driedorpenloop@avflevodelta.nl
Organisatie Wisentloop vacant wisentloop@avflevodelta.nl
Organisatie Leisure World Kerstloop Allert Everts 06-34100773 a.everts@solcon.nl
Organisatie Solana Indoor Mireille Schadee 06-44158061 woc@avflevodelta.nl

Technische commissie

Coördinator Wouter Schouwenaar wouterschouwenaar@live.nl
Trainerscoördinator baan John Jansen 06-44602646 trainercoordinator@avflevodelta.nl
Trainers coördinator weg vacant

Activiteiten commissie

Coördinator Wouter Schouwenaar 06-81705196 wouterschouwenaar@live.nl
Coördinator pupillentrainingen Lisanne Brouwer 06-28361125 lisanneatletiek@gmail.com
Coördinator juniorentrainingen John Jansen 06-44602646  trainercoordinator@avflevodelta.nl
Organisatie kampeerweekend (FDKW) Johan Meijer 06-10937140 johan.meijerhermsen@gmail.com

Accommodatie commissie

Contactpersoon interne contacten vacant
Contactpersoon externe contacten Jan Scheers 06-51349743 h.scheers@upcmail.nl
Clubgebouw ‘de Lange Adem’ Peter Leering 0321-318651 peternleering@gmail.com
Coördinator Kantinecommissie vacant

Overige commissies

Sponsor commissie vacant
Kleding commissie Janet Bloemberg 0321-318003 clubshop@avflevodelta.nl
Hersteltrainer & Sportverzorging Peter Leering 0321-318651 peternleering@gmail.com
Coördinator John Jansen 06-44602646 trainercoordinator@avflevodelta.nl
Pupillen Mini en C Lisanne/Youp Brouwer 06-28361125 lisanneatletiek@gmail.com
Pupillen A en B Lisanne Brouwer 06-28361125 lisanneatletiek@gmail.com
Junioren D Johan Meijer 06-10937140 johan.meijerhermsen@gmail.com
Junioren C Roland Boon 06-29027104 famboon5@kpnmail.nl
Junioren C Ton Dreuning 0321-333589 tondreuning@chello.nl
Junioren C Mark Mulder 0321-337442 markmulder85@kpnmail.nl
Werpgroep Jeroen ten Heuvel 038-4211055 jtenheuvel@home.nl
Sprintgroep/Mila-groep/Meerkampgroep John Jansen 06-44602646 johntmj@hotmail.com
Polsstokhooggroep Roland Boon 06-29027104 famboon5@kpnmail.nl
Loopgroep 1 Kees Willems kees.willems@gmail.com
Loopgroep 2 Ton van Elburg antoni67@xs4all.nl
Loopgroep 2 Jan van der Leck jan@vdleck.nl
Loopgroep 3 Gerard van Arendonk grootarendonk@solcon.nl
Loopgroep 3 Vincent van Yperen yperen@solcon.nl
Loopgroep 3 Radboud Sanders radboud66@outlook.com
Loopgroep 4 Henk Moerkens henk.moerkens@kpnmail.nl
Loopgroep 4 Antoinette Schook antoinetteschook@hotmail.com
Loopgroep 4 Karin Vollema karinvollema@gmail.com
Loopgroep 2-3 maandag/woensdag Dorine Arendonk grootarendonk@solcon.nl
Loopgroep 2-3 maandag/woensdag Johan Simmelink j.g.simmelink@solcon.nl
Loopgroep 2-3 maandag/woensdag Marjo de Groot degrootmarjo@gmail.com
Loopgroep woensdagmorgen Hélène Bosboom helene.bosboom@live.nl
Start to Run Marjo de Groot degrootmarjo@gmail.com
Start to Run Antoinette Schook antoinetteschook@hotmail.com
Start to Run Christa Ran christa.ran@kpnmail.nl
Start to Run Simon Klinkenberg shklinkenberg@gmail.com
Start to Run Henk Moerkens henk.moerkens@kpnmail.nl
Wandelgroep dinsdag/donderdag Reina Vermeer j.vermeer19@chello.nl
Wandelgroep dinsdag/donderdag Lies Koning h.geel11@upcmail.nl
Wandelgroep woensdagmorgen Adriaan Sparreboom spar71@solcon.nl
FrameRunning Wouter Schouwenaar wouterschouwenaar@live.nl
Website beheer en ontwerp Ed de Sevren Jacquet webmaster@avflevodelta.nl
Foto’s Leon Wiers 06-14061701 leon_wiers33@hotmail.com
Uitslagen Mireille Schadee 06-44158061 woc@avflevodelta.nl

Hier kan je ons vinden..

Clubgebouw `de Lange Adem`
Educalaan 18
8251 GC Dronten

AV Flevo Delta
Postbus 277
8250 AG Dronten